Sanat Altın Bileziktir İle İlgili Kompozisyon

Sahip olduğumuz meslek varsa en iyi şekilde yerine getirmeli, iki elle tüm kuvvetimizle sarılmalıyız. Yapacağımız iş bizim kimliğimiz olacaktır. İşini iyi yapan insan her yerde değer görür. İlgi ve yeteneği olduğu sürece o alanda başarıdan başarıya ulaşır. İşini düzgün yapan insana iş çoktur.

Sanat insanın elinde olan beceridir. Sanatsal farklılıklar olabilir. Hepsinin ortak yönü yapılan işi hakkıyla yapılmasıdır. Yeteneğini, mesleğini en güzel şekilde icra eden biri değer görür. Meslekle geçimini sağlar, yeni işler yaparak kendisinden bahsettirir. Harika bir müzisyen olarak konserlerde yer alabilir, davetlere katılırsınız. Her mesleğin kendi geleceği vardır. Becerilerini kullanarak gelir elde ederek yaşamlarını sürdürebilirler. Mesleğini yapan insanın yaptığı iş herkes tarafından bilinir. Eseri tarihte bir yer sahibi olur.

Mesleğimiz ne olursa olsun hakkıyla yaptıktan sonra değeri bilinir. Kendimizi geliştirmeli, işimizi sağlam yapmalı ve başarıdan başarıya koşmalıyız. Ayrıntısına kadar detaylıca yapılan iş eserdir. Bir musluk tamiri dahi eserlerden biri olarak görülür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir