Gelecekten Beklentileriniz Nelerdir Kompozisyon

Herkesin bir gelecek hayali vardır, hayaller insanların yaşama sebepleridir. Güzel bir meslek sahibi olarak mutlu hayat sürdürülebilir olmasıdır. Öncelikle okulun bitmesi, ardından üniversite hayatının başarıyla sonuçlanması gibidir. Şimdiden çok çalışarak hayallerin gerçekleşmesi için çabalanması gerekir.

Üniversite hayatının bitmesi iş hayatına atılmak için en büyük fırsattır. Doğru bir işin bulunması beraberinde başarıyı getirerek kazancı arttırır. Gerekirse yabancı dil için yurtdışında yükseköğretim yapabilirim. Geleceğimi en güzel şekilde hazırlamak isterim, temel nasıl hazırlanırsa gelecekte o şekilde hali hazırda olur. Güzel bir geleceğin insanlara sunacakları hiçte az değildir. Başarılarımızı en üst noktalara taşıyarak insanlığa en büyük katkıları sağlamak gerekir.

Her insan mesleğini eline alarak çalışma hayatına atılmak ister. Evlenmek ardından çocuk sahibi olarak mutlu bir ebeveyn profiline sahip olmaktır. Güzel bir evde yaşayarak mutlu aile yaşamı gereklidir. Tıpkı anne ve babamın yaptığı gibi iyi çocuklar yetiştirerek geleceğe hazırlamak. Dünyaya bırakabileceğimiz en güzel miraslarımız olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir