Tatil İle İlgili Kompozisyon

Her sene öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği şey tatilleridir. Okulların tatile girmeleri ile kendilerine ayırabilecekleri 3 ayları oluyor. Karneler iyi geldiği zaman tatil daha keyifli güzel geçtiğini görebiliyoruz. Valizlerin hazırlanması ve uzun keyifli bir tatilin tadını çıkarmak kalıyor.

Müzik dinleyerek yolculuğumuzu sürdürebilir oluruz. Arabayı kenara çektiğimizde derin bir nefesle bizi bekleyen denizin kokusunu dahi alabiliriz. Varış noktasına gelindiğinde ertesi sabah yep yeni bir döneme geçiş yapılmaktadır. Bizim için önemli sayılan bu dönemde keyifli hoş vakitler geçirmek kaçınılmaz hale gelir. Yıl boyunca girdiğimiz stresi tatil boyunca atarak kendimizi daha rahatlamış hissederiz. Güzel bir geleceğe yelken açtığımızı görür keyfimizi bu sayede devam ettiririz. Hayatın bize getirileri oldukça önemli olduğudur. Kendimizi bildiğimizde bu denli hareket ederek güzel vakitler geçiririz.

Bir an olsun tatilimizde olanları anı tutarak ölümsüzleştirebiliriz. Yazmak yaşanılanları ölümsüzleştirmektir. Zamanımızı değerlendirerek kayıp olmaktan çıkarak daha uzun yaşam sürdürmeye imkan tanınması gerekmektedir. Keyifli ve güzel zaman geçirmek için bunları unutmamalı kendimizi geleceğe hazırlamalıyız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir