İhanet İle İlgili Kompozisyon

Hayatın gerçeklerinden birisi en yakın dostlarınızın size yapacağı ihanettir. Yollarınız birlikte gidebilir ama ilerleyen zamanlarda ayrılacağını asla unutmayın. Sizde uzaklaşarak giderken yapacakları hayatınızı hayal kırıklığına uğratabilir. İhanetten dolayı yapılanların suçlusu kim asla gerçek olarak bilinmez. Herkes kendisini suçsuz olarak gösterse dahi mutlaka geçmişte hataları vardır.

İhanetin sebebi genelde aşktır. İnsanların bencil olması ve yanındakileri imrendirmesi sonucunda gelir. İhanete karşı her zaman hazırlıklı olmalıyız. Acılarını en az dereceye indirmek içini ihaneti gözümüzde mutlaka bilmemiz gerekmektedir. Bugün ihanetin adı varsa yarın aynı durumla karşılaşabilirsiniz.

Yaşamak haylice zordur. Yaşamamıza devam etmekte aynen öyledir. Hayatınızda birisi ihanet ederek hayatınızdan çıkınca onun kalıntıları size kalır. Yaşamanıza devam edebilecek misiniz yoksa edemez misiniz bunları bilmelisiniz. Dostunuz olsa dahi size en kötü ihanet en yakınınızdaki kişilerden gelebilir. Yaşadığımız zamanları bilerek yaşamımıza devam etmemiz gerekmektedir. Bugün ihanet eden insan yarında o yeni dostuna ihanet edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir