Dominik Cumhuriyeti Nerede Haritası

Uzaklarda gördüğümüz yerler bazen hoşumuza gitmekte, bunlardan biri Dominik Cumhuriyeti’dir. Görüp gitmek istediğimiz Dominik Cumhuriyeti’nin nerede olduğunu merak ederiz. Sizler için bunu araştırdık maalesef bize uzak olmaktadır.

Survivor yarışmasının herkesin büyük ilgi odağı olurken Dominik Cumhuriyetine dair fikir sahibi oluyoruz. Görünümü ve bölgesel bakımından hepimizin hoşuna gitmekte. Masmavi denizi ve adalarıyla birlikte huzur bulmaktayız. Bazı kişiler özel tekneleriyle yarışmanın çekildiği adaları uzaktan takip etmekte. Yeni bir konsept ile karşımıza çıkan Acun Ilıcalı her yıl seyircileri şaşırtmaya devam ediyor. Yeni yarışmalar, yeni oyuncular derken çekim yeri olarak herkesi hayran bırakmakta. Türkiye’de soğuklar yaşanırken Survivor çekimleri sıcaklarda yapılarak herkesi cezp etmektedir.

Yaptığımız araştırmalar sonucunda Survivor yarışmasının çekildiği Dominik Cumhuriyeti’nin haritasını internet üzerinden sizlerle paylaşacağız. Çekimler dışarıya kapalı olmasından dolayı ancak dünya haritası ve uydu görüntüleriyle görülmektedir. Bunun dışında herhangi bir bilgi dışarıya sızdırılmamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.