Aşk İle İlgili Kompozisyon

Aşk bir nefret mi yoksa sevgi mi? Bir anda kendiliğinden gelişir. Hissetmiş olduğumuz duygular yoğundur. Aşık biri kalben karşındakine bağlı olur. Düşüncelerini hiçbir şey değiştiremeyeceği gibi ruhen de bağlanır. İnsan her şeye aşık olabilir. Sevdiği bir elbiseye, oyuna, bilgisayara, arabasına, evine, ailesine, evcil hayvanına. Aşk kalben çok değeli anlamlı duygudur.

Aşk dünyanın en güzel ve özel duygusudur. Sevdiğin bir şeye bağlılık hissedersin. Aşık olduğunda zaman dünya gözümüze çok daha güzel görünür. Sevgiyle bağlı olmak her şeye iyimser bakmamızı sağlar. Aşk dünyada olan en güzel değerdir. Aşk canlı ve cansız her şeye karşı hissedilebilir. Bağlılık hissetmek, sahiplenmek, paylaşamamak, sevmek gerekir. Bir insanın yemeğe aşık olabileceği gibi bir kişiye de aşık olabilir. Herkesin içinde aşk kırıntıları vardır. Seviyorsak eğer severiz aşkımıza bağlanırız.

En güzel aşk Allah’a olan aşktır. Allah yoluna baş koyarsak eğer en güzel yerde kendimizi buluruz. Sevgimiz her şeye karşı olur. Bağlı hissederiz gönül veririz. Aşık olmak her zaman güzel ve huzur vericidir. Asla aşık olduğumuz için pişmanlık duymamalıyız. Aşık oluyorsak eğer seviyoruzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.