Anne Sevgisi İle İlgili Kompozisyon

Annelerimiz dünyada sahip olabileceğimiz en fedakar insanlardır. Eşsiz bağlılıkları ve sevgileri bulunur. Her insanın annesi olup onun kanatları altında olduğu sürece kendisini güvende hisseder. Annelik duygusu bizim dünyaya gelmemiz ile gelişerek bizi koruyan, düşünen, sahiplenen duygulara sahip olur.

En güzel sevgi anne sevgisidir. Hiçbir sevgi anne sevgisinin yerine geçmez. Başka duygularla kıyaslanamayacak kadar yücedir. Annelerimiz bizi karşılıksız olarak sahiplenir ve korurlar. Hastalandığımızda başımızda bekleyen annelerimiz, açken karnımızı doyuran, üzüldüğümüzde teselli eden, derdimize ortak olan ve yanımızda olanlardır. Annemizi sevmeli, onun isteklerini yerine getirerek hayırlı evlat olmalıyız. Unutmamalı ki bugün varlar yarın yoklar, pişman olmamak için kendimize çeki düzen verelim. Of dediğimiz bir gün dahi aklımıza gelerek üzüntü ile karşılamamıza gerek yok.

Annelerimizi sadece anneler gününde hatırlamamalı her zaman hatırlamalıyız. Asla unutmamalı, birlikte olarak hareket etmemiz gerekir. Çünkü annelerimiz asla değişilmeyeceğini bilmeliyiz. Unutmamalı ki cennet annelerinin ayağının altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.