O Ses Türkiye Başvuru Formu

Dünya televizyonlarında yayınlanarak izlenme rekorları kıran yarışmanın Türkiye versiyonu TV8 ekranlarında sizinle birlikte. Dünyada The Voice adı ile yayınlanan program 10 Ekim 2011’de Türkiye’ye gelerek sunumu yapılmaya devam etmişti. Günümüzde oldukça sevilen yarışma programlarından gösteriliyor. Sesine güvenen kişilerin sahnede aldığı mikrofonla kendi yeteneklerini göstermeye imkan tanınıyor. Severek takip edebileceğiniz gibi sesinizi kullanarak finale kalarak büyük ödülün sahibi olabilirsiniz. Ülkemize geldiği günden itibaren on binlerce başvurunun yanı sıra milyonlarca kişinin severek takip ettiği yarışma oldu. Jüri üyeleri ile de oldukça ses getiren yarışma yeni yılda oldukça ses getireceğe benziyor.

Sizde sesinize güveniyor ve inanıyorsanız o zaman tam aradığınız yarışma formatı olacaktır. O Ses Türkiye yayınlandığı günden itibaren finale kalan kişilerin hayatlarını baştan sonra değiştiriyor.

Jürisinde geçen sezon Gökhan Özoğuz, Hadise, Mazhar Alanson – Özkan Uğur, Ebru Gündeş yer alırken bu sezon değişiklik olacak mı henüz açıklama gelmedi. Katılacağınız yarışmada sizi seçecek olan jüri üyesi seçimi oldukça önemlidir. Size yol göstereceği gibi desteği ile finale kalmanıza yardımcı olabilir.

O Ses Türkiye Başvuru Formu Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir