Galaxy S5 Sahtesi Nasıl Anlaşılır

Sahte Telefon Nasıl Anlaşılır, Telefonun Sahtesi Nasıl Anlaşılır Galaxy S5 paranızı güvenliğini korumak birazda size kalmış bir durum olmaktadır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Samsung kullanıcıları için bugünlerde yeni bir model piyasa çıkmış satışları yapılmaya devam edilmektedir. Sizde kullanacağınız yeni model telefon Galaxy S5 olacaksa o zaman gerçeğini sahtesini birbirlerinden ayırt etmeniz gereklidir. Türkiye fiyatlarına göre pahalı bir telefon olmasından dolayı kaçakçılar bu durumu fırsat bilerek sahtelerini piyasaya sürmektedir. Telefon daha çıkmadan önce satışları yapıldığını biliyor muydunuz? Bu durumlarda tedirgin ve dikkatli olmakta fayda var.

Sahtesi Nasıl Anlaşılır
Birbirlerinden ayırt etmeniz zor olacaktır çünkü burada kaçakçılar amacı sizin anlamamız olmaktadır. Bunlar için sistem özellikleri ve dışını kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

İmei numarasını öğrenin bunun için kullanacağınız yöntem *#06# olarak tuşlamanızda karşınıza çıkacaktır. İnternet üzerinden gerekli sorgulamasını yaptırın ve garanti kapsamında olan Delpa, Telpa gibi telefon garanti hizmeti veren yerlerde gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz. Telefonun markasının doğru olduğuna dikkat ediniz.

Ram ve özelliklerini kontrol ediniz sahtesi aynı değere sahip olmamasının nedeni ise orijinal olmadığı gibi özelliklerinin çok düşük olmasıdır. Bu sayede kontrolleri sağlamış olursunuz.

Güvenli yerlerden alışveriş yapınız tanınmış teknoloji marketleri sizlere her zaman orjinal ürünü sunacaktır. Telefoncudan veya seyyar satıcılardan böyle bir şey yapmamalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir