E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, E Okul Giriş artık eğitimin not kısımları dahi internet üzerinden planlanarak yapılmaktadır.

MEB tarafından 2013 yılında aktif olarak hayatına başlayan e-okul bugünlerde hizmetine devam etmektedir. İnternet üzerinden sınav sonuçları, notlar, devamsızlık, bilgilendirme, karne notlarına kadar her şeye ulaşmanız mümkündür.

e-okul veli bilgilendirme sistemini kullanarak bilgilerinize erişmeniz kolay olmaktadır. Sistemin varlığı veliler tarafından öğrencilerin durumu kontrol edilmesi için gerekli olmaktadır. Verilen tabletler ile birlikte bilgiler kontrol edilebilir.

Eğitim öğretim yılı boyunca aktif olarak hizmet verilip bilgiler kayıtlı olarak yer almaktadır. Sistemden bilgileri erişebilir bazen sunuculara aşırı yük olduğu dönemler örneğin karne zamanında giriş yapılmadığı dönemler olabilir bu durumda bir müddet bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı denemelisiniz.

e-okul giriş için gerekli belgeler ise güvenli kodu burada bilgilerin doğru şekilde girilmesi gereklidir. T.C kimlik numarası ile birlikte okul numaranızı girdiğiniz takdirde sizin için açılan hesaba aktif olarak kullanım sağlarsınız.

e-okul giriş için buraya tıklayınız

eokul veli bilgilendirme sistemi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir