Dost Kara Günde Belli Olur Kompozisyon

Dost Kara Günde Belli Olur İle İlgili Kompozisyon, Dost Kara Günde Belli Olur Kısa Kompozisyon

Dostluk önemli bir kavram olup iyi ve kötü günde yanımızda olmasını bekleriz. Sırdaşımız gibi olur sorunlarımızı çözmek için onlardan yardım isteriz. Dostluk bugünlerde değerini yitirmiş gibi durumda. Artık insanlar yükselmek için birbirlerin omuzlarına basmaktan hiçbir zaman çekilmezler. Sahte dostluklarda buna dahil olmaktadır. Önemli olan gerçek ve sahte dostu anlayabilmekten geçer.

İyi günümüzde herkes dostumuz olur bize destek çıkarak yardımlarını hiçbir zaman esirgemezler. Asıl dostluğun gösterileceği zamanlardan birisi kötü günümüz olacaktır. Darda veya sıkıntılı günlerde bize destek çıkanları tanımaktan geçer. İnsanlar daima bize yardım eder yanımızda gözükseler dahi dostlukların kötülükleri görülür. Sağlam dostlukların anlaşılması için onların sınanması gerekmektedir.

Çıkarcı insanlar günümüzde çevremizde olabilir. Artık para ve mal mülk uğruna bizim yanımızda olanlar vardır. Onları tanımak zor günlerimizde anlaşılır bizimde dostluğa önem verirsek onların varlığını daha iyi anlamış olabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir