Anı Örnekleri 2 Tane

Başımızdan geçen iki tane anıyı sizlerle paylaşacak örnek alarak kendi anılarınızı kaleme alabilirsiniz. Anı yazıyorsanız eğer kendinizi geliştirerek daha etkili anılar yazabilirsiniz.

Anı örnekleri

14.11.2016
Hiç beklemediğim bir zaman hava soğumaya başladı. Kışın bu kadar erken geleceğini tahmin edemezdim. Kar yağmaya başlamasıyla iliklerime kadar üşüdüm. İşe gitme vakti gelmişti ama gitmek istemedim. Hayatımızı değiştirecek o an olduğunu anlamıştım. Otobüse binip gitmem gerekirken evde kalmam gerektiğini düşündüm. O gün işe gitmemiştim ancak iş yerinden başka bir arkadaş aynı otobüse işe gitmek için binmiş. Yolda hiç beklenmedik bir şekilde kazanın yaşanması beni duraksattı. Kimsenin aklına gelmezdi ama o gün hayatım değişti. Arkadaşım ağır yaralanıp hastaneye kaldırıldı. Belki o otobüse binseydim ölebilirdim. Bana verilen ikinci bir şans olduğunu anladım.

23.04.2017
Sıcak yaz ayında denizler herkesin vazgeçilmez. Dalış yapacağımız gün nihayet gelmişti. Heyecanlı bir şekilde teknemize bindik ve köpek balıkları konusunda uyarıldık. Dalış esnasında nasıl davranmamız gerektiği bize anlatıldı. Kendimizi artık daha kolay tanır olduk. İçimdeki ses daha derinlere gitmemi söylüyordu. Su beni kendisine çekerken dalış esnasında bulduğum midyenin içinden çıkan inci beni şaşırttı. Ufak olmasına rağmen benim için paha biçilmezdi. Hayatımda ilk defa bu kadar çok mutlu olduğumu hissettim. Evimin en güzel köşesinde cam kavanozun içinde saklıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir