WhatsApp Sesli Arama Özelliği Nasıl Açılır

WhatsApp bugünlerde yaptığı son güncellemenin ardından artık sesli konuşmaya imkan sunuyor. Yapılan yenilikler doğrultusunda iletişim arasında insanlarla görüşmeler yapabileceksiniz. WhatsApp beta sürümünü yayınladığı sesli görüşme özelliğine sahip olabilmek için davetiye ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Özelliğin aktif halde gelmesi için Google Play Store giriş yaptıktan sonra karşınıza güncelleme çıkacak onu yaptıktan sonra birisinin sizi WhatsApp üzerinden araması gerekmektedir. Arama yapan kişi bu hakkı size de verip keyifli sesli konuşma olanağına sahip olabileceksiniz.

Türkiye’de henüz yeni aktif olup dünya üzerinde yüz milyonlarca kişi bunun aktif edilmesi için davetiye beklemektedir. Davetiye bulmak en zorlu sıkıntılardan olduğunu asla unutmamalısınız. Biz size bunu sunmak için internet üzerinden görüşmeler sonucunda elde ettiğimiz yöntemi göstermek isteriz.

WhatsApp sesli konuşma davetiyesi isteyen arkadaşlar yorum şeklinde bilgilerini bırakırlarsa onlara dönüş yapacağız. Sizinde artık davet etme hakkınız açılarak çevrenizdekileri aynı şekilde davet etmeye imkan kazanmış olacaksınız. Bilgileri ilettiğiniz takdirde davetiyeniz hemen elinize ulaşmaktadır. Davetiye ise sizi sesli arama yapıp 5 saniye boyunca açık durduktan sonra kapatınca aktifleşmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir