Morpa Kampüs Bedava Üyelik

Morpa Kampüs ilk günden itibaren eğitim alanında bir çığır atacak adımda bulundu. Bugün bünyesinde 350.000’e ulaşan öğretmen, 1.000.000’a ulaşan öğrencisi ile hizmetine devam etmektedir. Her yıl MEB müfredatına uygun şekilde öğrencilerin 1-8 sınıf arasında olanlara eğitim vermeye devam etmektedir. Eğitimler öğrencilerin gelişimini sağlayarak başarıya ulaşmasını sağlar. Derslerinde daha verimli hale gelmelerini sağlayarak başarıya ulaşmalarını desteklemektedir. Sizde eğitim konusunda bir yenilik ve devrimin gerçekleşmesi için Morpa Kampüs hesaplarınızı doğru şekilde kullanmalısınız.

İlkokul 1. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün dersler online şekilde bulunmaktadır. Eğitici oyunlar sayesinde dersler öğrencilere sevdirilerek, sevmedikleri derslerde başarıya ulaşmalarını desteklemiştir. MEB müfredatını devamlı takip edim içinde uzmanlar tarafından hazırlanan Morpa Kampüs eğitim hizmeti vermektedir.

Yıllık ücret 72,80 TL’dir. Bir defaya mahsus ödeyerek 1 yıl (365 gün) kaydolduğunuz günden itibaren kullanmaya başlayacaksınız. Yıl boyunca açık olarak aktif şekilde hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Uygun fiyata eğitim konusunda okulu evinize getirmiş olacaksınız.

Morpa Kampüs Kaydol Ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir