Bim Çalışma Saatleri

Aktüel ürünleri takip edenler piyasa değerinin çok altında alışverişlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bim marketlerinden alışveriş ile beraber evinizin bütün ihtiyacınızı giderebileceksiniz.

Türkiye’nin öncü markalarından birisi olan BİM ev hanımlarının dostu olarak marketler zinciri ile her mahallede mahalle de bir tane bulunuyor. Alışverişlerinizi yaparken tasarruflu olduğunuz kadar evinize giren ürünün kaliteli olmasını istemez misiniz? O zaman sizleri yönelteceğimiz adreslerden biriside BİM olmaktadır. Haftalık olarak Aktüel ürünleri ile ev eşyalarınızı tamamladığınız gibi elektronik kesimler 7’den 70’e herkesin dikkatini çekiyor.

BİM çalışma saati 09.00 – 21.00 arasında olmaktadır.

BİM alışveriş konusunda müşterilerine güveniyor. Belirtilen saatler içersinde istediğiniz zaman alışverişlerinizi yapabilir güler yüzlü çalışanları ile tanışabileceksiniz. BİM aktüel renkli yüzü olmaktadır gelen ürünler kullanıcıları memnun etmektedir. Yeni ürünler her hafta görülmektedir.

Haftalık olarak aktüel indirimli ürünler ile eksik ev eşyalarınızı çok uygun fiyata alabilirsiniz. Fiyatlarında yaptığı büyük indirimler alışveriş için ilk sırada gelmekte. Her ilçede neredeyse bir iki tane bulunan BİM alışveriş marketlerine aktüel indirimli stoklu ürünler bitmeden almak istiyorsanız açılış saatinde orada olmanızda fayda var. Bim sabah 09.00’da açılıp akşam 21.00’da kapanmaktadır. Bim Aktüel Nedir Bim aktüel ürünler haftalık olarak toptan fiyatına alınan ürünlerin müşteriler için çok uygun piyasa fiyatından neredeyse %50 indirimle bulabileceksiniz. Elektronik aletler ( bilgisayar, telefon, tablet, fotoğraf makinesi) ihtiyacınızı karşılayacak şekilde bulunmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir