Telepati Nedir Kısaca

Telepati kişilerin beş duyu organı dışında kullandıkları düşünce yolu ile birlikte bilgi aktarımıdır. Telepati sayesinde insanlar yeteneklerini kullanarak düşüncelerini, fikirlerini, duyum ve imajlarının aktarmasını sağlar.

Telepatinin gerçekleşmesi karşılıklı iki kişi tarafından yapılır. Düşüncelerini birbirlerine göndererek iletişim kurmalarıdır. Olayın gerçekleşmesi zihin okuma yeteneği olup düşüncelerini birbirlerine aktarırlar. Psikokinezi ile birlikte parapsikoojik araştırtırmalar gerçekleşir. Bu alanda telepati kullanılması insanların keşfedilmesi için önemlidir. Gözler yoluyla yada kişilerin birbirlerine odaklanması sonucunda telepati gerçekleşebilir.

Telepatinin gelişmesi için laboratuar ortamına gerek yoktur. Bunun yapılması için kişilerin sadece gevşeyerek zihnini kontrol etmeye odaklanması ile başlar. Bir kişi verici diğeri alıcı olarak karşılıklı dururlar. Bunlar odaklandıktan sonra düşünmeden aktaracakları şeyleri birbirlerine gösterirler. Alıcılar sayesinde bilinci tümüyle boş tutmak oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir