Cumhuriyetimizin Korunması Güçlenmesi ve Gelişmesi İçin Gelecekte Neler Yapmayı Planlıyorsunuz

Vatan topraklarının korunması için ülkemize kalben bağlı olmalıyız. Ülkemizin güçlenmesi için çok çalışarak ülkemize hizmet etmemiz gerekir. Ülkemize ne kadar hizmet edersek o kadar güçlü olur, ayakta durmasını sağlarız. Bugün ülkemiz zor zamanlardan geçebilir, fedakarlıklar yaparak aşılmasını sağlamalıyız. Gelecekte ülkemize katkıda bulunmak için elimizden gelen her şeyi yapmamız gerekir.

İş kurarak bir çok kişiye istihdam sağlayabiliriz. İşsiz insanlar iş sahibi olur, üretim yaparız ülkemiz kazanır. Ekonomimiz canlanacağından dolayı ticaretimizde her geçen gün ilerler. Ekonomik olarak kazancı elde etmiş oluruz. Cumhuriyetimizin temelleri çok daha güçlenmiş olur. Bir çok alanda ticarete imkan tanırız. İşçiler kazandığı parayı harcayarak ekonomiye can verir. Ticaret hızla büyür herkes ihtiyacını karşılar. Cumhuriyetin korunması ve kalkınması için ekonomimize mutlaka destek olmamız gerekir.

Ülkemizi içten bölmek isteyenler olacaktır. Bu durumlara hazırlıklı olmalıyız. Bir çok milletin tek çatı altında toplandığı Türkiye Cumhuriyeti’dir. Bizi birbirimize düşürerek etnik kavgalara yol açmak istemeleridir. Biz millet olarak kenetlenirsek eğer dış güçler bizi birbirimize düşüremezler. Bir ulus olarak kalkınma yoluna gitmemiz gerekir.

Cumhuriyeti korumak bir yolla değil bir çok yolla olur. Ülkemiz stratejik öneme sahip olduğundan doğusu ve batısı bizim varlığımızdan rahatsız olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.